توضیحات منتشر شده در 15 دسامبر, 2015 | بازدید: 942

طراحی داخلی مغازه

همیشه یک طراحی حرفه ای و مدرن تاثیر بسزایی بر روی میزان فروش یک فروشگاه دارد بنابرین اولین اولویت در جذب مشتری می تواند یک طراحی و دیزاین خاص و شیک باشد. در این راستا ویترین یک مغازه واسطی اساسی بین فروشگاه و محیط بیرون آن می باشد و هر چقدر که این واسط بتواند ارتباطی قوی تر با مخاطبان بیرون برقرار نماید قطعا در میزان فروش صاحب مغازه تاثیر گذار تر خواهد بود. بنابراین طراحی ویترین مغازه می تواند هم بازتاب مثبت و هم بازتاب منفی بروی کسب و کار شما داشته باشد بنابراین میبایست در طراحی دکوراسیونی که قرار است کار برده شود نهایت دقت را به عمل آورید. مواردی همچون استفاده از متریال جدید و مدرن، رنگ بندی و نور پردازی از جمله مهمترین بخش های هستند که می بایست در طراحی فضای داخلی مغازه و ویترین آن به آنها که باید دقت لازم را به انها داشته باشید.
در دکوراسیون داخلی و ویترین مغازه چنانچه از یک طراحی مدرن و بروز استفاده شود قطعا” برای بینندگان جالب خواهد بود و حس کنجکاوی آنها را تحریک خواهد کرد و این بدین معناست که شما می توانید مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار خود بکشانید. در میان انواع و اقسام ویترین ها و دکوراسیون مغازه ها وفروشگاه های مختلف که افراد در طی روز از کنار ان می گذرند این کار بسیار مشکلی است که ویترین و فروشگاه شما بتواند جلب نظر آنها را بنماید.

طراحی دکوراسیون مغازه با پنل طرح موج بست وال

در طراحی داخلی مغازه باید دقت کرد تا انجا که ممکن است از فضای موجود به صورت بهینه استفاده نمود.  طرح ویترین و داخل مغازه باید آنقدر جذاب و گیرا باشد تا بتواند نظر هر بازدید کننده ای را به خود جلب نماید. بنابر این قدم اول این است که طراحی شما منحصر بفرد باشد.
یکی از روش هایی که می توان به این انحصار دست یافت این است که از متریال جدید و کمتر دیده شده در طراحی ویترین و داخل مغازه خود استفاده نمایید. در این میان پنل های سه بعدی دکوراتیو بست وال بسیار چاره گشا می باشند چراکه اولا” متریال فوق العاده جدیدی هستند که تا بحال کمتر دیده شده اند . ثانیا” بسیار زیبا و خیره کننده هستند بنحوی که ناخودآگاه نظر هر رهگذری را بخود جلب می نمایند.

طراحی ویترین و داخل فروشگاه پوشاک با پنل طرح صخره

در واقع اگر می خواهید جایگاهی در بازار داشته باشید ناچار هستید ایده ای جدید برای ارائه دادن نیز داشته باشید .این روزها برای داشتن یک فروش موفق و برای اینکه نسبت به رقیبان خود عقب نمانید باید به تمام جزییات کارتان توجه لازم را داشته باشید.

با استفاده از طرح های متنوع بست وال در دکوراسیون داخلی مغازه و ویترین فضایی بسیار شگفت انگیز و رویایی خلق خواهد شد، محیطی که بیننده و مشتریان با یک بار دیدن ان برای همیشه نام و برند شما را در ذهن به خاطر خواهند سپرد. این متریال منحصر بفرد به گونه ای است که حتی یک عابر که در حال عبور از کنار مغازه شما هست را به خود جلب می نماید!

طراحی داخل مغازه کیف و کفش با طرح حصیر بست وال


طراحی ویترین مغاره لباس فروشی با پنل سه بعدی طرح موج


طراحی ویترین بزرگ کیف و کفش مغازه با پنل های طرح رها


دیزاین وینرین مغازه پوشاک با دیوارپوش سه بعدی طرح مربع بست وال


طراحی دیوار پشت پیشخوان فروشگاه با طرح گوی