انتخاب لوستر

بدون دیدگاه

چه لوستری انتخاب کنیم؟

لوستر ها وسایلی هستند که نه تنها به زیبایی و نور پردازی منزل شما کمک می کنند، بلکه باعث ایجاد یک دکوراسیون شیک و چشم نواز می شوند. برای انتخاب لوستر در اولین قدم باید به مواردی چون، وسعت فضای اتاق کم است یا زیاد، سقف آن اتاق بلند است یا کوتاه، آیا اتاق نشیمن شما سقف کاذب و چراغ هالوژن دارد یا نه توجه کرد. در واقع فضای مورد نظری که قصد دارید لوستر آویزان کنید را مورد بررسی قرار دهید زیرا چیدمان دکوراسیون خانه شما با نوع لوسترارتباط مستقیم دارد. به طور کلی تعیین محل مناسب برای نصب لوستر بسیار مهم است و انتخاب محل نامناسب می تواند کل نمای دکوراسیون شما را تحت تاثیر قرار دهد.

 

  • در صورتی که دکوراسیون خانه شما سنتی می باشد از لوستر های کریستالی با طرح های کلاسیک استفاده کنید تا تمامی وسایل منزل شما باهم هماهنگی داشته باشند.

 

  • برای اتاق نشیمن کوچک و نقلی از لوستر هایی که دارای شاخه ها و چراغ های کمتر هستند استفاده کنید زیرا اگر لوستر شما دارای شاخه های زیادی باشد اکثر اوقات برای نرمال کردن روشنایی منزل باید بعضی از چراغ های لوستر را خاموش کنید که کار جلوه زیبایی نخواهد داشت .

 

  • برای سقف هایی که زیاد بلند نیست از لوستر های بلند و آویز داراستفاده نکنید زیرا سقف را کوتاه تر از چیزی که هست نشان می دهند. بهترین انتخاب استفاده از مدلهای سقفی در کنار چراغ های دیوارکوب می باشد.

 

  • در صورت داشتن مبلمان استیل از لوستری استفاده کنید که شاخه های آن در جهات مختلف طوری تنظیم شود که تمام قطعات مبلمان شما را به یک میزان روشن نشان بدهد.

 

  • وجود لوستر در اتاق نشیمن بسیار زیبا به نظر میرسد در صورتی که برای اتاق خواب اصلا انتخاب مناسبی نخواهد بود به همین دلیل در اتاق خواب خود به جای لوستراز یک دیوارکوب کم نور یا یک آباژور استفاده کنید.

 

  • رنگی را برای لوسترخود انتخاب کنید که همیشه شیک و جدید به نظر برسد و با چند نوع دکوراسیون منزل شما همخوانی داشته باشد.

 

  • بهتر است از چراغ های آفتابی و مهتابی با رنگ های متفاوت برای نورپردازی لوستراستفاده کنید تا نور یکرنگ لوستر چشم را اذیت نکند و رنگ دکوراسیون منزل را تحت تاثیر قرار ندهد.

 

  • در انتخاب لوستر های حباب دار دقت کنید تا حباب های آن از نوع استاندارد و معمول باشد تا در صورت آسیب و شکستن یکی از حباب ها بتوانید به راحتی حباب دیگری را دوباره جایگزین کنید.

 

  • برای اینکه درزمان تمیز کردن لوستر دردسر کمتری داشته باشید درهنگام خرید، مدل هایی را انتخاب کنید که پیچیدگی زیادی نداشته و پر پیچ و خم نباشند.

<!--[if gte mso 9]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA <![endif]-->

نوشتهٔ بعدی
مطالبی در ارتباط با نگهداری از کفپوش
نوشتهٔ پیشین
انتخاب کفپوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: اخطار: مطابق با قانون کپی رایت شما مجاز به کپی برداری از این محتوا نیستید