انواع آینه

بدون دیدگاه

انواع آیینه برای دکوراسیون

محدودیت جا در خانه های کوچک امروزی مسله ای است که خانم خانه را در انتخاب وسایل محدود می کند. به همین دلیل علاوه بر محدودیت جا، محدودیت انتخاب وسایل هم وجود دارد. البته با کمی سلیقه و دقت، نه تنها خانه ای زیبا خواهید داشت بلکه با نصب یک آینه در جای مناسب، باعث بزرگ‌تر به نظر رسیدن فضای خانه‌تان می شوید.

آینه فرانسوی:

آینه های قوسی که متداول در خانه های فرانسه می باشد، قابل نصب بر روی هر دیواری هستند و حتی در فضای حمام هم می توان از آنها استفاده کرد و دارای دوحاشیه چوبی و پلاستیکی بوده که نوع چوبی آن اصل و نوع پلاستیکی آن مقرون به صرفه تر است.

آینه بدون حاشیه
آینه های بدون حاشیه ، آینه های شیشه ای بدون قاب و براقی هستند که می توانید خانه‌ را با این نوع  آینه تزیین کنید. این آینه ها برای دیوار هایی به رنگ کرم و قهوه ای یا دیوار هایی با پوشش کاغذ دیواری مناسب است. در صورت داشتن مبلمان استیل می توانید از این نوع آینه ها استفاده کنید و با نصب آن در اتاق پذیرایی جلوه ای زیبا ایجاد کنید. برای نصب این آینه ها تمام دقت خود را به کار برده زیرا جز خطرناک ترین آینه ها به حساب می آیند و باید در هنگام نصب بسیار مراقب بود.

آینه توت فرنگی
این مدل از آینه ها با اینکه شما را به یاد بوته های توت فرنگی نمی اندازد ولی مطمینا طراحان این نوع آینه با توجه به تصور ذهنی خود این نام را برای آن در نظر گرفته اند. مدل حاشیه آن باعث می‌شود زمختی و بی‌احساسی وسایل دیگر خانه را نداشته باشد. قاب آن از جنس آلومینیوم است و به همین علت جز آینه های سبک به حساب نمی آید و از این مدل آینه ها برای فضاهای رسمی استفاده می شود و یک نوع فضای تجملاتی را به وجود می آورد و به دکوراسیون رنگ و لعاب داده و بسیار کاربردی می باشد.

آینه خاطره
این نوع آینه ها شبیه بالای پنجره های قدیمی  بوده و زیاد کارایی ندارد و در عین حالی که باعث زیبایی خانه شما می شود  با منعکس شدن نور در این آینه ها به روشن شدن فضای منزل شما کمک می کند. می‌توانید این آینه‌ها را با قاب چوبی یا استیل در بازار پیدا کنید و حتی در اندازه‌ای که می‌خواهید، سفارش دهید.

آینه کم جا
در صورتی که فضای کمی برای نصب آینه دارید، می توانید از این مدل آینه استفاده کنید . قابلیت مهم این مدل،این است که سر تا پا را میتوان در آن دید و بسیار کاربردی خواهد بود. برای همه جا حتی پشت در می توان از این آینه ها استفاده کرد و مهمترین ویژگی این آینه ها این است که به آسانی نصب می شوند و کاملا ایمن و نشکن هستند.

آینه خورشیدی

این مدل از آینه ها که شبیه خورشید بوده و به مدل خورشیدی معروف هستند. برای فضاهایی که امکان نصب قاب یا دیوار کوب نیست، بسیار مناسب است. بیشتر از جنبه کاربردی، جنبه تزئینی دارند و دارای دو رنگ زرد و نقره ای و دارای حاشیه ای از جنس آلومینیوم هستند .

نوشتهٔ بعدی
دیوارپوش و دکور رستوران VIP
نوشتهٔ پیشین
تزیین دیوار های منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: اخطار: مطابق با قانون کپی رایت شما مجاز به کپی برداری از این محتوا نیستید