دکور دیوار تلویزیون

برخی عده ای ترجیح می دهند تلویزیون منزل نقطه کانونی منزل باشد .در این حالت طراحی و تزئین دیوار پشت تلویزیون  از اهمیت بیشتری بر خوردار است. طراحی صحیح  کمک می کند تلویزیون به نقطه کانونی و مرکز توجه دید دکوراسیون خانه تبدیل شود و تاثیر خود را بر زیبایی دکوراسیون داخلی منزل بگذارد. بهترین پشنهاد برای دکور دیوار پشت تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی استفاده از طرح های  پنل های سه بعدی بست وال است .

جهت مشاهده تصاویر اجراء شده لطفا” اینجا را کلیک کنید

کاغذ دیواری پشت ال سی دی
بیشتر بدانید…

ایده های نوین در طراحی تی وی وال :

اکثر طراحان بر این اصل اعتقاد دارند که تغییرات جزیی تاثیر بیشتری در دکوراسیون فضا دارد. یکی از موارد مهم در تغییر دکوراسیون ایجاد تغییر در فضای پشت تلویزیون می باشد. از مهمترین عناصر کلیدی در منزل و اتاق نشیمن، تلوزیون است، به نحوی که همه ی چیدمان محیط و دکوراسیون فضا براساس محل و موقعیت قرارگیری آن می باشد، که این امر دیوار پشت TV را به نقطه ی کانونی فضا و از شاخص ترین دیوارها تبدیل کرده که هرگونه تغییر در آن می تواند فضای خانه را دگرگون و نو سازد. ترفندهای بسیاری برای طراحی نمای پشت تلویزیون و تغییرات در دیوار تی وی وجود دارد که مهمترین آنها را در زیر می توانید ملاحظه نمایید:

دیوار تلویزیون با دیوارپوش هایی با رنگ روشن می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای این فضا باشند. زیرا خود تلوزیون ال ای دی یا ال سی دی به رنگ مشکی است و روی رنگ سقید آن هم با یک نورپردازی زیبا می تواند چهره منزل را دگرگون نماید. لذا انتخاب دیوار پوش های سه بعدی بست وال به عنوان دکوری برای دیوار پشت تلویزیون، گزینه بسیار ایده آلی است و می تواند جلوه ای بی نظیر و خیره کننده ای در مکان کلیدی فضای داخلی منزل بوجود آورد. قابلیت رنگ آمیزی این پنل ها با ۱۲۰۰ شید رنگی این امکان را فراهم می آورد که رنگی متناسب با چیدمان فضای نشیمن خلق کرده که ضمن زیبایی، کاملا” هماهنگ و مناسب این فضا باشد.

ترکیب قاب ام دی اف های گلاس با پانل های دکوراتیو  بست وال بسیار جذاب خواهد بود.
همانطور که می دانید در طراحی دکوراسیون مدرن و امروزی تمایل زیادی بر استفاده از تلویزیون بر روی دیوار وجود دارد، لذا یکی از محاسن متریال بست وال این است که تلویزیون دیواری روی آنها قابل نصب می باشد.  .
ایجاد یک نورپردازی مناسب بر روی دیوار پشت تلویزیون میتواند نمای دیوارپوش های بست وال را دو برابر کند. نورپردازی عمق پنل های سه بعدی را بیشتر نشان داده و به ایجاد هارمونی در طراحی محیط  کمک شایانی می نماید.
استفاده از ترکیب یک یا چند راه از روش های بالا هم می تواند مسمرث مر باشد . به عنوان نمونه می توانید از تلفیق متریال دیگری مانند کاغذ دیواری نیز با این متریال جدید سود جست.

دیوار تی وی طرح مدرن

دیوار پشت تلویزیون

دیوار تلویزیون اجرا شده با دیوار پوش سه بعدی بست وال طرح مدرن

جهت مشاهده بسیاری از طرح های اجراء شده بست وال جهت نمای دیوار تلویزیون اینجا را کلیک کنید

فهرست
error: اخطار: مطابق با قانون کپی رایت شما مجاز به کپی برداری از این محتوا نیستید