طراحی دکوراسیون سیاه و سفید

بدون دیدگاه

طراحی دکوراسیون سیاه و سفید :

درست است که ترکیب و قرار گرفتن رنگ های متضاد در کنار هم عجیب و باورنکردنی به نظر می آید اما، این کار یک نوع ساختار شکنی محسوب می شود. مهمترین قابلیت و ویژگی که این نوع طراحی دکوراسیون دارد، این است که باعث می شود تا یک فضای یکنواخت تبدیل به یک محیط شگفت انگیز شده و فضای دل فریبی را ایجاد کند. برای مثال اگر مبل راحتی سبز روشنی که در منزل شما است و یا رنگ صورتی اتاق خوابتان هیچ جذابیتی ندارد و بسیار خسته کننده شده و شما به دنبال یک تغییر خوشایند برای منزل خود هستید، می توانید از انتخاب تک رنگ پرهیز کرده و با انتخاب دو رنگ و تلفیق آنها در یک فضا انرژی از دست رفته خانه خود را باز گردانید.

استفاده از دو رنگ متضاد سفید و سیاه در دکوراسیون منزل :

شاید باور نکنید ولی هیچ دو رنگی مانند سفید و سیاه نمی توانند در صورت ترکیب شدن باهم به یک فضای یکنوخت، سر و سامان داده و محیطی جذاب ایجاد کنند. به همین خاطر پیشنهاد ما به شما استفاده از دو رنگ سفید و سیاه در دکوراسیون منزل می باشد. برای به وجود آوردن یک حس دراماتیک در خانه خود می توانید از این دو رنگ که بیشترین تضاد را باهم دارند، استفاده کنید. در صورتی که می خواهید فضای منزل شما دارای تاثیرگذاری فراوانی باشد، شک نکنید که تضاد سفید و سیاه در عین تلفیق همان چیزی است که خواسته های شما را برآورده می کند.

ایجاد تغییر در دکوراسیون با دو رنگ سفید و سیاه :

ترکیب دو رنگ در دکوراسیون  :

در هنگام تلفیق الگوها و طرح های چندگانه، تنها استفاده از شیوه رنگ آمیزی ایده خوبی نخواهد بود و بهتر است که این دو رنگ را در شمایل مختلف استفاده کنید. برای مثال اگر از کاغذ دیواری برای دیوار های منزل استفاده می کنید، سعی کنید طرح های گلدار ظریف را انتخاب کنید. حتی وجود یک تابلو از گل ها و گیاهان به شکل سیاه و سفید ایده جالبی برای دکوراسیون منزل شما خواهد بود. وجود یک صندلی با روکش راه راه سفید و سیاه و حتی یک کوسن با روکش سفید و سیاه در ابعاد ریزتر و پیچ در پیچ هم ترکیب زیبایی را ایجاد می کند.

 ایجاد خلاقیت :

در صورتی که یک کمد و یا دکور چوبی در منزل خود دارید که بسیار قدیمی شده و ظاهر زیبایی ندارد، می توانید با رنگ سفید کاملا آن را تغییر دهید. با این کار رنگ سفید را به دکوراسیون وارد کرده و سپس نوبت به اضافه کردن رنگ سیاه در چیدمان منزل است و به راحتی می توانید چند تکه وسیله تزیینی با روکش های مشکی را در داخل دکور چوبی کاملا سفیدرنگ بگذارید. استفاده از وسایل سیاه در دکور سفید جذابیت فراوانی ایجاد می کند و کاملا به چشم خواهد آمد. البته بهتر است بدانید که در هنگام استفاده از این دو رنگ سفید و سیاه، جای مانور بسیاری وجود دارد و باعث هر چه جذاب تر شدن فضا می شود.

روح بخشیدن به فضا :

همان طور که می دانید، همه انسانها دارای نگاه خلاقانه هستند و می توانند با یک نگاه هوشمندانه ساده ترین فضاها را به زیبا ترین و جذاب ترین محیط تبدیل کنند، این اتفاق با استفاده از رنگ های متضاد رخ می دهد. برای مثال به یک اتاق کاملا سفید بی روح با اضافه کردن پرده های راه راه سفید و سیاه روح بخشیده و فضای اتاق را جذاب کنید. با استفاده از راه راه های سیاه در پرده می توانید نشانه گذاری کرده و انرژی را به فضای اتاق خود باز گردانید.  

عدم شلوغی در دکوراسیون :

فراموش نکنید که در هنگام استفاده از این دو رنگ افراط نکرده و سعی کنید که خیلی ساده از ترکیب این دو رنگ بهرمند شوید. برای مثال در صورت استفاده از این ترکیب رنگی در سرویس بهداشتی منزل می توانید سرامیک دستشویی را سفید انتخاب کنید، اما کمد زیر آن را با رنگ سیاه تزیین کنید. این کار بسیار ساده، اما چشمگیر خواهد بود.

نوشتهٔ بعدی
نکاتی درباره اتاق نشیمن
نوشتهٔ پیشین
خصوصیات یک بالش مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: اخطار: مطابق با قانون کپی رایت شما مجاز به کپی برداری از این محتوا نیستید