کاشی استیل، شیک و زیبا و مقاوم

بدون دیدگاه

کاشی استیل

امروزه کاشی های فلزی در قالب پوسته های استیلی  ضد زنگ در طراحی های مدرن  در رنگ های های طلایی، برنزی، مسی و خاکستری کمرنگ به عنوان کاشی استیل در بازار موجود می باشند، این کاشی های متالیک سال هاست که به عنوان به روز ترین محصول در بازار به فروش می رسند و باعث ایجاد گرما و زیبایی به محیط می شوند.با خرید کاشی های فلزی متالیک در رنگ های گرم جلوه مدرن را به محیط منزل خود بیفزایید.

تایل‌های متالیک رنگ های گرم تر نظیر طلایی، برنزی، مسی و نقره ای کمرنگ ارائه شده‌اند که می‌تواند برای آوردن اندکی زرق و برق به هر دکوراسیونی استفاده شوند. بنابراین اگر به دنبال این هستید که فضای خود را زیبا، مدرن و حتی گرم تر کنید در این مقاله روش هایی برای وارد کردن کاشی های فلزی در مجموعه ای از اتاق‌ها آورده شده است.

کاشی استیل فراتر از استیل ضد زنگ

کاشی های استیل متالیک در بافت ها سایزها و پوسته‌های متعدد  وجود دارند که علاوه بر دیوار بین کابینتی، تایل های متالیک برای دیوارها، حمام ها و حتی پوشش سقف ها نیز قابل استفاده هستند.

نصب کاشی های استیل باید با احتیاط صورت بگیرد تا از پوسته فلزی آن ها حفاظت شود، زیرا این کاشی ها اگرچه مقاوم هستند اما می توانند خش بردارند و ضربه پذیر هستند .

بیشتر کاشی های فلزی دارای لایه محافظی هستند که آن ها را در برابر خط و خش و لکه مقاوم می‌کند. برای تمیز کردن صرفا با یک پارچه آغشته به آب گرم و صابون آن ها را پاک کرده و سپس با یک پارچه خشک و نرم سطح آن را خشک کنید.

کاشی های فلزی محیط اطراف خود را منعکس می‌کنند و این باعث می شود که ترکیب کردن آن ها با هزاران رنگ و مدل های دکوری آسان باشد.

امتیازات کاشی استیل از دیگر کاشی ها

  • درخشندگی

انتخاب رنگ های گرم و درخشان در کاشی استیل باعث می شود که جلوه لوکسی در محیط بوجود آید به طور مثال با نصب آنها در یک حمام ساده و بی پیرایه به یک اسپای لوکس تبدیل می شود.

  • استفاده در سقف

تایل های برنزی سقف جایگزین های خوب و مدرنی برای تایل های قلعی سنتی هستند. این روشی برای اضافه کردن مقداری جذابیت صنعتی به منزل تان است.از یک جنبه، مزیت نصب تایل های متالیک بر روی سقف به جای نصب آن ها به عنوان کفپوش این است که معضل گرمای تابشی دیگر وجود ندارد. از آن جایی که شما آن ها را لمس نمی کنید نیازی نیست همانند کفپوش ها نگران دمای آن ها باشید.

  • جلوه لوکس

کاشی های فلزی می‌توانند به هر دکوری زرق و برق و تجمل بدهند. نصب این کاشی ها اگر در اتاق پذیرایی مدرن که با وسایل براق  طلایی دکور شده باشد شکل بگیرد تن های طلایی و بازتاب آنها باعث می شودجلوه لوکسی به فضا بخشیده شود.

  • ایجاد توهم وسعت فضا

ماهیت بازتابی کاشی های فلزی می‌تواند یک فضا را روشن تر و بزرگ تر نشان دهد. این مزیت به خصوص برای فضاهای کوچکی که فاقد نور طبیعی می‌باشند بیشتر نمایان گر است.

  • ترکیب کردن

وارد کردن نقطه نقطه کاشی‌های فلزی در ترکیبی از تایل های سرامیکی و سنگی درخشش ملایم نقره ای فلز را در کنار بافت ارگانیک سنگ ها بوجود می آورد. درخشنده بودن به دیوار یک آشپزخانه ماهیت معاصر و مدرن می دهد. علاوه بر سنگ و سرامیک کاشی های فلزی در ترکیب با کاشی های شیشه ای نیز نمای زیبایی ایجاد می کنند.

  • زرق و برق حمام

این تایل ها اگر در حمام نصب شوند باعث ایجاد زرق و برق در حمام می شوند و نمایی لوکس را برای حمام شما بوجود می آورند.

  • فراتر از مدرن

اگرچه تایل های فلزی منتسب به فضاهای مدرن هستند اما می توان آن را به طور موفقیت آمیزی در طراحی های سنتی نیز به کار برد.

نوشتهٔ بعدی
پله های پیش ساخته
نوشتهٔ پیشین
استخر پیش ساخته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: اخطار: مطابق با قانون کپی رایت شما مجاز به کپی برداری از این محتوا نیستید