کاغذ دیواری LED دار

بدون دیدگاه

کاغذ دیواری ال ای دی LED  دار

بدون تردید کاغذ دیواری ها در مقایسه با پوشش های دیگر دیوار و رنگ آمیزی بدلیل سهولت و زمان کمتری که برای نصب نیاز دارند یکی از پرکاربرد ترین دیوار پوش ها در ساختمان ها هستند.

کاغذ دیواری ال ای دار چیست؟

در کاغذ دیواری ال ای دی دار LED ها به طور کامل با کاغذ دیواری یکپارچه و متحد شده و هیچ ضخامتی به کاغذ اضافه نمی کنند. این مزیت به استفاده کننده اجازه میدهد تا کاغذ دیواری مورد علاقه خود را بر روی هر دیواری که انشعاب برق دارد نصب نماید.

کاغذ دیواری ال ای دار چگونه عمل می کند؟

رول های کاغذ دیواری LED دار می توانند به صورت سفارشی با توجه به پروژه مورد نظر ساخته شوند. هر یک از LED ها با دست جای گذاری می شود؛ در ساخت کاغذدیواری LED دار از ترکیب تکنولوژی و سنت استفاده می گردد. با استفاده از یک تکنولوژی ویژه، هر رول کاغذ دیواری LED دار از طریق یک سیستم حسی اتصالات فلزی یک دست، به رول دیگری که در مجاورت آن قرار دارد، متصل می شود تا میزان سیم کشی به کمترین میزان کاهش یابد. نصب کاغذ دیواری LED دار به مقدمات خاصی نیاز ندارد و هر نصاب حرفه ای می تواند بدون مشکل آن را نصب کند.

کاغذ دیواری ال ای دار فضا را منحصر به فرد می کند

کاغذ دیواری LED دار یک راه حل تمام عیار برای ایجاد یک دیوار خاص و ویژه در اتاقی است که بخواهیم برجسته شود. LED  ها  در زمانی که منابع نوری دیگر خاموش شوند  همانند نشانگر های فضایی یک نور ملایم و خاصی فراهم می کنند  و تاثیر بسیار زیبایی برای محیط اطراف ایجاد میکنند.

کاغذ دیواری LED دار می تواند تنها بر یک دیوار به عنوان تاکید یا ایجاد یک دیوار کانونی در طراحی داخلی نصب شود و یا بر روی تمام دیوارهای اتاق، که این امر بستگی به سلیقه شما دارد.

کاغذ دیواری با کریستال های LED دار، الگوهای متفاوتی را در پوشش دیوار ها به وجود می آورد و با تبدیل دیوار ها به آثار هنری تجربه بصری منحصر به فردی ایجاد کنند.

در سفارش کاغذدیواری ال ای دی دار ، طراحی نهایی تقریبا از هر نظر در دست شماست؛ از مقیاس تا طرح و رنگ آن، از تعداد LEDهای بکار رفته در آن، تا الگویی که دیگر مبلمان اتاق را تزیین و تکمیل می کند.

تکنولوژی آینده کاغذ دیواری ها

تکنولوژی جدید OLED تنها با یک فرمان صوتی عمل کرده و ورق های OLED روشن و خاموش می شود. این تکنولوژی به شما امکان می دهد که ورق های نوری را در سطح کاغذدیواری بکار ببرید و مزایای آن نسبت به LED ها این است که انرژی کمتری مصرف می کنند وبسیار خنک تر از LED ها هستند؛ اما هزینه تولید آنها در حال حاضر بسیار بالاتر است، ولی به طور حتم در آینده ای نه چندان دور جایگزین سیستم های روشنایی فعلی خواهند شد و با کاربرد آنها در کاغذدیواری، درخشش و روشنایی ویژه ای در دیوارها ودکوراسیون محیط ایجاد خواهند کرد.

کاغذ دیواری ال ای دی دار | کاغذ دیواری با LED | کاغذ دیواری نورانی

نوشتهٔ بعدی
کاغذ دیواری ضد زلزله
نوشتهٔ پیشین
کفپوش شیشه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: اخطار: مطابق با قانون کپی رایت شما مجاز به کپی برداری از این محتوا نیستید