پیشنهاد طراحی فضای داخل آپارتمان

بدون دیدگاه

بهترین پیشنهادها جهت طراحی فضای داخلی آپارتمان ها

۱- برای خرید وسایل خانه مان آنطور که در رویاهایمان و در فکرمان است حتما لازم نیست که تمام پس انداز خود را خرج کنیم . بلکه با یک برنامه ریزی دقیق و بدون خرج بودجه ی زیاد میتوان به بهترین شکل وسایل شیکی برای خانه تهیه کرد.

۲- خانه هایی که قدیمی هستند نمای زیبایی دارند اما باید مدام به آنها رسیدگی شود. مالک این خانه ای که می خواهیم یک گشت و گذاری در آن داشته باشیم با کمترین بودجه این خانه را به زیباترین شکل درآورده است.

۳- از رنگ های کرم – قهوه ای – آبی روشن برای اتاق استفاده کنیم.د یوار ها به رنگ کرم است و یک قسمت کوچکی از آن را به رنگ قهوه ای تیره در می آوریم تا نقاشی اتاق از جذابیت بیشتری برخوردار شود. روی این قسمت دیوار که به رنگ قهوه ای در آمده یک تابلوی رنگی نصب می کنیم.یک قالیچه آمیخته از این سه رنگ را کف این اتاق می اندازیم. دیوارهای این مکان از خانه را باید به رنگ قهوه ای تیره نقاشی کرد به دلیل ست شدن با چوب های داخل شومینه .سطح همواری که به شکل یک طاقچه روی آن قرار گرفته و برای قرار دادن دکوری های کوچک روی آن استفاده می شودو کل آن به رنگ متضاد با دیوارها و به رنگ کرم روشن میباشد.

۴- استفاده از دیوارپوش های سه بعدی سلولزی فراموش نشود چراکه با تابانیدن نور روی این دیوارپوش های نمایی خیره کننده ایجاد می شود که نظر هر میهمانی را به خود جلب می نماید

۵- ازدیوار بالای شومینه می توان برای عکس های خانوادگی استفاده کرد. آنها را در یک قاب مشکی ساده ی مقوایی و ارزان که به چشم مهمانان بسیار گرانبها و نفیس است قرار داده .
۶-  بجای اینکه برای تظاهر و خودنمایی از قفسه های گران قیمت استفاده کنید می توانید از تخته ها و فیبرهایی  استفاده کنید . آنها را به اندازه های مختلف و برای قرار دادن چیزهای مختلف درآورید و به دیوار بزنید در این صورت پول خود را هم خرج نکرده اید.

۷- می توان بدون آنکه خرج زیادی کرد ظاهر داخل منزل را کاملا زیبا نشان داد. مثلا برای اتاق ناهار خوری باید یک سری وسایل را به طور ثابت قرار داد که همیشه روی میز باشند. بهتر است از صندلی هایی به رنگ روشن استفاده کرد. استفاده از دیوارپوش سه بعدی دکورتیو Bestwall بر روی یکی از دیوارهای نزدیک به میزان نهارخوری تاپیر شگرفی بر روی زیبایی فضا دارد.

۸- زمینه ی یکسری از دیوارها باید رنگ آمیزی متنوعی داشته باشد در واقع باید به چند رنگ نقاشی شوند. مثلا برای دیوار اتاق غذا خوری باید دیوار به دو قسمت شود یعنی قسمت بالایی آن کاملا جدا از قسمت پایین رنگ شود . مثلا از رنگ قهوه ای شکلاتی و آبی روشن استفاده شود . سه قاب مستطیلی شکل با طرح های روشن روی قسمت بالایی که به رنگ آبی روشن است نصب کنیم.

 
 

 
نوشتهٔ بعدی
دیوارپوش بازار مبل تهران
نوشتهٔ پیشین
رنگها در طراحی فضای داخلی منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: اخطار: مطابق با قانون کپی رایت شما مجاز به کپی برداری از این محتوا نیستید