ایجاد فضای بهاری در خانه با تغییر دکوراسیون

بدون دیدگاه

با تغییر دکوراسیون منزلتان را بهاری کنید!

۱- اخیرا” پارچه های گلدار با رنگ و طرح های شاد بسیار مد شده اند و البته زیبا هم هستند. مخصوصا” برای فصل بهار می توانید از این پارچه های رومبلی زیبا استفاده کنید و گل های مصنوعی یا طبیعی  مشابهی برای دکور خود بخرید.

۲- اگر تم و زمینه ی رنگی منزلتان سفید است، شانس آورده اید. چون بدین ترتیب می توانید وسائل تزئینی خوش رنگ را در زمینه ی سفید بیشتربه چشم بیاورید. اثر گل های طبیعی را فراموش نکنید.

۳- از تکنیک نسبت رنگ های خنثی و شاد استفاده کنید. یعنی اگر بیشتر مبلمان و رنگ دیوارهایتان خنثی است، نسبت کمتر را به رنگ های تند و جذاب مثل زرد، قرمز یا نارنجی اختصاص دهید.

۴- از اشیای غیر عادی با جنس و بافت طبیعی استفاده کنید. مثلا” مجسمه ها یا لوازم تزئینی دیگری که به خانواده ی شما هویت بدهند.

۵- بهار با گل ها و شکوفه ها و رنگ های زیبای طبیعت شناخته می شود. پس نترسید و از رنگ های متضاد برای اتاق نشیمن خود استفاده کنید. گلدان های رنگی، تابلوهای متقارن و کوسن های خوش رنگ و متفاوت گزینه های خوبی هستند.

۶- باز هم بر طرح ها و رنگ های زیبای کوسن ها تاکید می کنیم. اخیرا” تعبیه ی تاقچه و استفاده از شلف ها و قفسه ها مجددا” باب شده است. گلدان های کوچک و بزرگ، تابلوهای خلاقانه و مجسمه های زیبا    می توانند روی تاقچه ها و قفسه های شما را پر کنند.

۷- گل ها و گیاهان طبیعی گزینه ی محبوب بهاری است. از آن ها زیاد استفاده کنید.

۸- باز هم بر رنگ های خنثی تاکید می کنیم. با آن که انتخابی محافظه کارانه است ولی به شما امکان استفاده از تک آیتم های رنگی و چشمگیر در نقطه نقطه ی منزل را می دهد. چون رنگ های شاد در پس زمینه ی رنگ های خنثی خیلی به چشم می آیند.

۹- اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید برای منزلتان اشیای کوچک تزئینی بخرید و هرگز از این کار دست بر نمی دارید، به شما تبریک می گوییم. زیرا ساختن کلکسیون های کوچکی از اشیای مختلف در بخش های مختلف خانه باب شده است.

۱۰- باز هم رنگ سفید و رنگ های شاد . قطعا” رنگ سفید انسان را یاد پاکی و تمیزی می اندازد و این درست مناسب بهار است. اگر مبل هایتان تک رنگ است، حداقل یک شیزلون یا تک صندلی را با پارچه ی رومبلی های شاد روکش کنید. یا کوسن ها را به رنگ ها و طرح های شاد در آورید. اثر تابلوهای متعدد و مرتبط را فراموش نکنید.

نوشتهٔ بعدی
طراحی و معماری پارامتریک ساختمان
نوشتهٔ پیشین
لوازم خانگی چوبی برای تمام سبک های دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: اخطار: مطابق با قانون کپی رایت شما مجاز به کپی برداری از این محتوا نیستید