میز تلویزیون و میز تی وی

۳ دیدگاه

ایده هایی برای میز تلویزیون

در صورتی که می خواهید به فضای نشیمن خود رنگ و بویی کلاسیک ببخشید و حس حضور در طبیعت را به خوبی احساس کنید می توانید از انواع میز های چوبی استفاده کنید. چوب هایی که به جهت میز تلویزیون قابل استفاده هستند رنگ هایی چون قهوه ای، قهوه ای روشن یا سوخته دارند و برای اینکه دکوراسیونی زیبایی را ایجاد کنید می توانید رنگ میز تلویزیون را به گونه ای انتخاب کنید که با رنگ مبلمان هماهنگی داشته باشد.

این امکان وجود دارد که در اطراف میز تلویزیون قفسه هایی با در های شیشه ای نصب کنید و عناصر دکوری و تزئینی را در داخل این قفسه ها بچینید انجام این کار باعث می شود تا میز تلویزیون از شکل یکنواختی خارج شود.

تغییر چهره میز تلویزیون های قدیمی

اگر احساس می کنید میز تلویزیون خانه شما قدیمی شده و نیاز به تعویض دارد اما دوست ندارید آن را عوض کنید می توانید با کمی تغییر در اطراف آن چهره میز تلویزیون را تغییر داده و حس و حال جدیدی را در فضای نشیمن ایجاد کنید. برای مثال در صورتی که میز تلویزیون فعلی شما دارای رنگی سفید و یا روشن است می توانید برای دیوار پشت تلویزیون ایده های مختلفی چون کاغذ دیواری طرح دار یا دیوار پوش های سه بعدی و … با رنگ هایی متضاد از رنگ میز استفاده کنید تا بتوانید چهره میز تلویزیون را دگرگون کند.

استفاده از شلف برای میز تلویزیون

برای میز تلویزیون می توانید از تعدادی شلف که دارای ابعاد مختلفی هستند استفاده کنید. به دلیل اینکه اطراف شلف ها باز است به خوبی می توانند حس بزرگ تر بودن را به فضا القا کنند و این مسله باعث می شود تا انعطاف پذیری محیط بیشتر شود. بهره گیری از شلف ها به عنوان میز تلویزیون زمانی حس یکنواختی در محیط ایجاد نمی کند که ابعاد و اندازه شلف هایی که استفاده می شود با هم متفاوت باشد و توصیه می کنیم طول شلفی که قرار است بر روی آن تلویزیون قرار داده شود از سایر شلف ها بیشتر باشد تا از این طریق بتوان متمایز بودن را به خوبی ایجاد نمود.

تبدیل دیوار به میز تلویزیون

تلویزیون را نباید الزاما” بر روی میزی که دارای پایه خاصی است قرار داد بلکه می توان از دیوار برای نصب تلویزیون کمک گرفته و تلویزیون اتاق نشیمن را به صورت مستقیم بر روی دیوار مناسبی نصب نمود.  البته اگر در فضایی که قرار است تلویزیون قرار داده شود شومینه وجود دارد می توانید تلویزیون را به دیوار بالای شومینه نصب کنید و برای انجام این کار ابتدا بالای شومینه را با ورق های ام دی اف پوشانده و تلویزیون را بر روی این صفحات نصب کنید. کار نصب تلویزیون بر روی دیوار باید توسط افراد متخصص انجام شود و برای نصب آن دقت بسیاری صورت بگیرید که امکان آسیب رسیدن به تلویزیون از بین برود.

استفاده از میز تلویزیون در دار

اگر می خواهید از تلویزیون در اتاق نشیمن استفاده کنید و از قرار دادن آن در این محیط احساس نارضایتی می کنید می توانید از میز تلویزیونی که قفسه های در داری دارند استفاده کنید. این نوع میز ها به صورت معمول دارای درهایی با خاصیت ریلی هستند که می توان با کمک آنها تلویزیون را از دید افراد مخفی نمود. این ایده نه تنها حس رضایت را برای شما فراهم می کند بلکه مهمانان در این فضا آرامش بیشتری خواهند داشت.

میز تلویزیون, میز تلوزیون, تلویزیون دیواری, تلوزیون روی دیوار, نصب تلوزیون, نصب تلویزیون, میز زیر تلویزیون, میز زیر تلوزیون, شلف تلوزیون, شلف تلویزیون

نوشتهٔ بعدی
دستگیره های کابینت و کمد
نوشتهٔ پیشین
مکان مناسب جهت تلویزیون

۳ دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: اخطار: مطابق با قانون کپی رایت شما مجاز به کپی برداری از این محتوا نیستید