پیوند خانواده با دکوراسیون کامل

بدون دیدگاه

استحکام خانواده با دکوراسیون کامل منزل

برای ایجاد صمیمیت در فضای خانه می توان از دکوراسیون کاملی استفاده نمود تا از این طریق بتوان استحکام پیوند خانوادگی را محکم تر کرد. به وجود آمدن یک پیوند قوی در بین اعضای خانواده باعث می شود تا نمای خوشایندی ایجاد شده و حس نزدیکی و دوست داشتن عمیق در خانه انتقال یابد.

توجه داشته باشید که این مسله به قدری مهم است که می توان از آن در طراحی دکوراسیون داخلی خانه استفاد کرد و یک دکوراسیون صمیمی و خانوادگی را تدارک دید و از این رو زندگی در چنین خانه ای گرم تر و دلنشین تر خواهد شد. به همین خاطر توصیه می کنیم به تمامی جزئیات موجود در خانه توجه کرده و در زمان چیدمان نکات خاصی را در اولویت قرار داد.

۱- استفاده از گل ها و گیاهان در فضای خانه باید با کمی دقت صورت بگیرد و تا جایی که امکان دارد عملکرد متفاوتی را اجرا کرد. در صورتی که جزء آن افرادی هستید که به داشتن گل و گیاه در خانه علاقه دارید پیشنهاد می کنیم از گل هایی که دارای بوته های متراکم تر می باشند استفاده کنید. البته گلدان هایی با برگ های سبز هم گزینه متفاوتی خواهند بود. گیاهانی که دارای گل هستند و در خاک ریشه دارند می توانند تاثیر بسیار قدرتمندی در لطیف کردن دکوراسیون خانه داشته باشند. گیاهان ریشه دار به خوبی می توانند تداعی کننده حس استحکام خانوادگی باشند.

۲- بهره گیری از یک اثر هنری که توسط یکی از اعضای خانواده تهیه شده باشد یا تکرار یک جمله دوستانه و حتی نقاشی کودک شما می تواند به عنوان یک اثر هنری هرچند ساده نمایش زیبایی را خلق کند که می تواند احساس تعلق خاطر اعضای خانواده را انتقال دهد.

۳- می توانید یک تخته سیاه یا وات برد را تهیه کرده و در بخشی از خانه خود نصب کنید و بر روی آن هر روز یک جمله محبت آمیز، پر احساس و زیبا را نوشته تا اعضای خانواده هر وقت از این مسیر عبور می کنند با خواندن آن لبخند بزنند و حس خوشایندی به آنها منتقل شود.

۴- اگر به صورت معمول وقت چندانی برای صرف صبحانه ندارید و صبحانه را در اصطلاح سرپایی میل می کنید، پیشنهاد می کنیم حداقل هفته ای یک بار وقت مناسبی را فراهم کنید که بتوانید میز صبحانه کامل و زیبایی را فراهم کنید و برای چیدمان این میز از ظروف زیبا و رنگارنگ استفاده کرده و با حضور خانواده خود لحظات شادی را در زمان صرف صبحانه به وجود آورید.

۵- چند عکس خانوادگی که تداعی کننده خاطره خوش و به یادماندنی هستند را به صورت قاب شده به دیوار نصب کنید و با وجود آنها دکوراسیون پر انرژی را خلق کنید. نمایش قاب عکس های خانوادگی یا دونفره از روز عروسی و عکسی از پدر یا مادربزرگ، تصاویری از مادر، پدر، فرزندان و به صورت کلی عکس قاب شده دوستان و اعضای خانواده می تواند روابط خانوادگی را مستحکم تر کند. پیشنهاد می کنیم عکس هایی را تهیه کنید که به صورت سیاه و سفید باشند زیرا این مدل عکس ها حس ثبات و قدمت خانوادگی که از گذشته تا به امروز وجود داشته است را به بیننده منتقل می کنند.

۶- می توانید از وسایل و علاقه مندی های خود کلکسیونی تهیه کنید و با وجود این کلکسیون خصوصی که مجموعه ای از هدایا و یادگاری ها می باشند را به صورت یک مجموعه زیبا در بخش مهمی از خانه خود قرار دهید. برای مثال کارت پستالی ساده از یک دوست، دست نوشته ای قدیمی و یا وسایلی که از سفرهای خود به یادگار آورده اید را به صورت مجموعه در آورده تا با تماشای آنها حس خاطر انگیر و دوست داشتنی در افراد ایجاد شود و احساس خوبی را در اعضای خانواده زنده نگه دارد.

۷- دکوراسیون سرویس بهداشتی از فضاهایی است که معمولا در زمان حضور مهمان به آن رسیدگی می شود که البته انجام این کار درست نبوده و پیشنهاد می کنیم هر چند وقت یکبار حوله سرویس را عوض کرده و وسایل زیبا و تمیزی را در این فضا قرار دهید. دکوراسیون سرویس بهداشتی از تغییر حوله تا تغییر سایر وسایل آن باید در اولویت اول هر خانه ای باشد.

۸- پیشنهاد می کنیم گل ها را در فضاهای غیر معمول به نمایش بگذارید. با اینکه به صورت معمول گل ها را در داخل گلدانی قرار داده و بر روی میز اتاق نشیمن می گذارند اما این بار با یک ایده جالب بوته هایی از گل را در قسمت های مختلف خانه مانند میز کنار تخت، بخشی از سرویس بهداشتی، روی کانتر آشپزخانه و خیلی از جاهای دیگری که بدون شک در خانه های مختلف دیده می شود و امکان به نمایش گذاشتن گل را دارند قرار داد.

توجه داشته باشید که هر چه میزان گل هایی که در دکوراسیون منزل استفاده می کنید بیشتر باشد حس لطیف تری در فضا ایجاد می شود و تنها باید در انتخاب گل دقت بسیاری نمود و سعی کنید نمونه هایی را انتخاب کنید که باهم ارتباط داشته باشند.

۹- در صورتی که  دربخشی از خانه شما فضای دنج وآرامی وجود دارد می توان این بخش را به فضایی برای گفت وگو و صحبت های خودمانی تبدیل کرد. برای ایجاد چنین فضایی می توانید یک میز کوچک به همراه یک کاناپه و چند صندلی کوچک و راحت را در این فضا قرار داده و با استفاده از یک نورپردازی زیبا و ملایم فضای دنجی را تدارک دید که بتوان با حضور در این بخش از خانه با اعضای خانواده خود گفت و گوی صمیمی داشته باشید.

نوشتهٔ بعدی
پوشش مناسب جهت پنجره ها
نوشتهٔ پیشین
دکوراسیون با رنگ آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: اخطار: مطابق با قانون کپی رایت شما مجاز به کپی برداری از این محتوا نیستید