۷ توصیه دکوراسیون تابستانی

بدون دیدگاه

هفت توصیه تابستانی برای دکوراسیون منزل

 یکی از ویژگی های تغییر دکوراسیون در فصول مختلف تغییر رنگ است. کوسن ها، رومیزی ها، پادری ها گلدان های با رنگ های گرم مانند قرمز نارنجی و زرشکی را جمع کنید و به جای آنها از رنگ های سبز روشن، آبی روشن، سفید و فیروزه ای استفاده کنید.

  1. هر چند بهتر است در فصل تابستان به علت گرما در ساعات اوج گرما پرده ها را بکشیم اما از آنجا که نور خورشید خاصیت ضد عفونی کنندگی دارد و لازم است آفتاب در خانه بتابد بهتر است در این فصل از پرده های حریر نازک به رنگ های آبی و سفید استفاده کنید و در ساعات روز پرده های زیرین را کنار بزنید و از نور شفا بخش خورشید لذت ببرید.
  2. موکت، قالی ها و قالیچه های اضافی را جمع کنید. سنگ و سرامیک منظره ی خلوت و خنک و مناسبی برای تابستان است. تابستان فصل میوه های زیبا و خوشمزه است. قراردادن سبد های بزرگ میوه روی میز علاوه بر تشویق افراد خانه به خوردن میوه های تازه و خوشمزه می توانند تاثیر مثبتی در چیدمان خانه داشته باشند و انواع یک عنصر دکوراتیو از آنها استفاده شود.
  3. با قراردادن چند شاخه گل تازه به رنگ های صورتی، سفید و بنفش روشن در گلدان های سفید و بلورین حس شادابی و آرامش را در خانه ایجاد کنید.
  4. تزیینات دریایی به احساس آرامش و خنکی کمک می کند. از مرجان هایی که در سفر های دریایی جمع کرده اید صدف ها، شمع های آبی مزین به صدف، کنار وان، میز بغل تخت خواب و میز جلوی مهمان استفاده کنید.
  5. قاب عکس های بزرگی برای اتاق در نظر بگیرید و هر فصل عکس متناسب با آن فصل را درون آن قرار دهید. برای انتخاب بهترین عکس ها می توانید از آثار نقاشان بزرگ استفاده کنید و یا یکی از عکس هایی که در سفر های خانوادگی گرفته اید انتخاب کنید.
  6. اگر تراس و پاسیو یا حیاط دارید، با قرار دادن چند گلدان گل حال و هوای تازه ای به خانه بدهید.
نوشتهٔ بعدی
عوارض آشفتگی در منزل
نوشتهٔ پیشین
روش های صرفه جویی انرژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: اخطار: مطابق با قانون کپی رایت شما مجاز به کپی برداری از این محتوا نیستید