عوارض آشفتگی در منزل

بدون دیدگاه

آشفتگی و استرس

پاکیزه نگه داشتن خانه میزان استرس های روزمره را پایین می آورد و سبب افزایش سلامت و کیفیت کارها می شود، اما وقتی آشفتگی به امری معمولی در یک خانه تبدیل می شود، احساس ضعف، شکست و ناامیدی را افزایش می دهد.

آشفتگی و عدم موفقیت

افرادی که خانه های به هم ریخته و آشفته دارند نمی توانند شغل مناسب خود را بیابند و در ارتباطات اجتماعی شان موفق نیستند، اگر دفتر کار یا خانه یا حتی وب سایت شخصی شما منظم و مرتب نباشد قضاوت مردم در مورد شما منفی خواهد بود. بررسی ها نشان می دهد افرادی که در محیط های آشفته کار یا زندگی می کنند از نظر اطرافیان افراد هوشیار و حسابگری نیستند در حالی که در واقعیت اینطور نیست و اغلب ضریب هوشی مساوی با دیگران دارند.

آشفتگی و عدم تناسب اندام

اگر خانه شما نامرتب باشد و همیشه انبوهی از وسایل روی غلتک تردمیل ریخته شده باشد مسلما حوصله ی جمع کردن آنها و استفاده از تردمیل را نخواهید داشت. اگر اتاق شما همیشه مرتب باشد تنها کافی است روی تردمیل بروید و دکمه ی start  را فشار دهید و ورزش کنید اما در غیر اینصورت کلی از وقت شما تنها صرف جا به جا کردن وسایل می شود و بعد از آن شاید حوصله ی ورزش نداشته باشید.

آشفتگی و آسم و آلرژی

گرد و غباری که روی کاغذ های باطله و روزنامه ها و وسایلی که یک گوشه ریخته شده اند، جمع می شود می تواند محل مناسبی برای رشد و نمو و گسترش انواع هاگ ها ، باکتری ها باشد که خود مسبب آسم و آلرژی در انسان هستند. همچنین گرد و غبار حاوی بسیاری آلاینده های سمی از جمله سرب و آفت کش ها است.

آشفتگی در روابط خانوادگی

اتاق خواب مانند یک پناهگاه امن به ویژه برای همسران است. در یک اتاق خواب نباید اثری از کامپیوتر، ظرف آشغال، اسباب بازی و لباس های کثیف باشد.

نوشتهٔ بعدی
سنگ معرق یا سنگ واترجت
نوشتهٔ پیشین
۷ توصیه دکوراسیون تابستانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: اخطار: مطابق با قانون کپی رایت شما مجاز به کپی برداری از این محتوا نیستید