چند راه ساده جهت طراوت بخشیدن به خانه

بدون دیدگاه

شاخه گل

برای این منظور لازم نیست یک دسته گل بزرگ و گران بخرید یا هر روز گل های گلدان را عوض کنید. به جای هزینه های بی مورد، یک شاخه گل بریده شده را داخل گلدان قرار دهید. این کار علاوه بر زیبایی حس خوبی نیز به اعضای خانه می بخشد.

هیزم شومینه

تاقچه های بالای شومینه همیشه محلی برای هنرمندی صاحب خانه و قرار دادن آثار هنری و تزئینی است. اما داخل شومینه نمای چندان جالبی ندارد: یک سوراخ بزرگ و سیاه. می توانید از دسته های آماده ی هیزم که در بازار به فروش می رسند برای پر کردن این فضای سیاه و تاریک استفاده کنید تا روشن تر و مناسب تر باشد.

انداختن پتوی مسافرتی

با قرار دادن یک پتوی ساده مسافرتی روی دسته صندلی، کاناپه یا مبل می توانید باعث تغییر نمای آن بشوید. سعی کنید این پتو طرح و رنگ و زیبایی داشته باشد. این کار باعث خودمانی تر دیده شدن فضا می شود و به آن طراوت خاصی می بخشد.

کوهی از حوله های سفید

در حمام چندین حوله سفید روی هم قرار دهید. ایده ی استفاده از تک رنگ از نظر زیبا شناسی بسیار آرامش بخش است و کمک می کند تا حمام شما هم چون اسپاهای شیک و تازه به نظر برسد.

لوازم جانبی روی میز جلو مبل

برای تزئین این میز می توانید در طبقه زیرین یا حتی روی میز از چندین کتاب آثار هنری استفاده کنید. با گذاشتن این کتاب ها فضا روشن تر و زیباتر دیده می شود و شما نیز از تماشای آن ها لذت خواهید برد.

نمایش آثار مورد علاقه

به جای قرار دادن ظروف، کریستال ها، گلدان ها و کاسه های زیبا داخل کمد و کابینت، آن ها را بیرون بیاورید و در معرض نمایش بگذارید. به طور مثال گلدان های زیبا را روی میز ناهار خوری یا هر جایی که بیشتر دوست دارید، قرار دهید. لازم نیست این وسایل به طور دائم در یک جا باشند. هر چند وقت یک بار جای آن ها را تغییر دهید.

نوشتهٔ بعدی
چند نوع از پوشش های کف
نوشتهٔ پیشین
هماهنگ کردن پرده با مبلمان و دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: اخطار: مطابق با قانون کپی رایت شما مجاز به کپی برداری از این محتوا نیستید